October 22, 2014 / مهر ۳۰, ۱۳۹۳
خانه | عکس های پس زمینه | والپیپر با پس زمینه سیاه

والپیپر با پس زمینه سیاه

black wall 590x252 والپیپر با پس زمینه سیاه

والپیپر با پس زمینه سیاه

 والپیپر با پس زمینه سیاه

تصاویر و عکس ها بصورت والپیپر با بک گراند مشکی، رنگها همیشه در زمینه سیاه، روشن تر و بزرگتر بنظر می رسند و این اصل باعث گردیده اشکال و عکس هایی که در پس زمینه سیاه قرار می گیرند بصورت واضحتری دیده شوند و به اصطلاح دید بیننده را بربایند . این تصاویر در صفحه دسکتاپ کامپیوتر بسیار زیبا نمایان میشوند. نکته دیگر انکه عکسهای پس زمینه کامپیوتر باید در اندازه  استاندارد دسکتاپ باشند. عکسهای پس زمینه کامپیوتر باید به نحوی انتخاب گردند که با سایز و اندازه مانیتور همخوانی داشته باشند. برای عکسهای پس زمینه کامپیوتر علاوه بر همخوانی سایز و اندازه باید از لحاظ رزولوشن و کیفیت نیز قابل قبول باشد و از عکسهای با کیفیت بالا استفاده شود. مورد دیگری که در این باره باید دقت نمود نوع تصویر و یا عکسی است که در عکسهای پس زمینه کامپیوتر استفاده میشود زیرا تصاویر میتوانند باعث تغییر در روحیات افراد بیننده گردند . برای مثال یک عکس زیبا از یک دریا با رنگ آبی ایجاد آرامش میکند زیرا آبی رنگی سرد محسوب می شود این در حالی است که تصویر یک آتشفشان خروشان با رنگهای قرمز، زرد و نارنجی حالتی پر انرژی در بیننده بوجود می آورند زیرا رنگهای قرمز، زرد و نارنجی رنگهایی گرم هستند. پس باید در انتخاب عکسهای پس زمینه کامپیوتر دقت کرد .

امیدوارم از دیدن والپیپر با پس زمینه سیاه  لذت ببرید.

برای دیدن والپیپر با پس زمینه سیاه در اندازه واقعی روی آنها کلیک کنید.
برای ذخیره کردن والپیپر با پس زمینه سیاه در کامپیوتر خود کافیست روی عکس کلیک راست کنید و گزینه save image as را انتخاب کنید.

 

 

منبع : آلما دانلود

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>