October 22, 2014 / مهر ۳۰, ۱۳۹۳
خانه | عکس های هواپیما | عکس های هواپیما های جنگنده برای علاقمندان پرواز

عکس های هواپیما های جنگنده برای علاقمندان پرواز

airplan 1 عکس های هواپیما های جنگنده برای علاقمندان پرواز

عکس های هواپیما های جنگنده برای علاقمندان پرواز

 

 عکس های هواپیما های جنگنده

تصاویر و عکس های مختلف از هواپیما های جنگنده زیبا و جذاب و مسافربری

هواپیما های جنگنده نوعی هواگرد های نظامی هستند که بیشتر برای جنگ هوایی یا داگ فایت با هواپیماهای دیگر ساخته می‌شوند. جنگنده‌ها معمولاً هواپیماهایی کوچک و سریع هستند. جنگنده‌های امروزی دارای سامانه‌های پیشرفته الکترونیکی برای ردگیری هدف‌های دشمن و جنگ الکترونیک و هدف‌گیری هم‌زمان چند هدف هستند. برخی جنگنده‌ها توانایی پرتاب بمب و موشک هوا به زمین دارند. به این گونه هواپیماهای جنگنده بمب‌افکن می‌گویند. جنگنده چندکاره گونه‌ای از جنگنده است که قادر است همزمان هم نقش یک جنگنده زمینی و هم نقش هواپیمای جنگنده را در میدان نبرد ایفا کند. این جنگنده گونه کاملتری از جنگنده تهاجمی است که تنها قادر به حمله به اهداف زمینی می‌باشد. اولین جنگنده از این خانواده جنگنده اروپایی پاناویا ترنادو بوده است که در سال ۱۹۷۵ تولید شده است. هواگرد تهاجمی هواگردی جنگی است که در درجه اول برای حمله به اهداف زمینی طراحی شده است. این هواگرد در مقایسه با بمب‌افکن‌ها و جنگنده‌های دیگر توانایی حملات دقیق‌تر از مسافت‌های نزدیک‌تر را به اهداف زمینی دشمن دارند و مقاومت بیشتری برای مقابله با پدافند هوایی مسافت کوتاه دارند. این هواگردها هرچند برای دفاع از خود به موشک‌های هوابه‌هوا نیز مجهزند اما اصولا برای نبردهای هوایی ساخته نشده‌اند. هواگردهای تهاجمی بهترین گزینه برای پشتیبانی نزدیک هوایی از نیروی زمینی در میدان نبرد هستند.

 امیدوارم از دیدن عکس های هواپیما های جنگنده لذت ببرید.

  •     برای دیدن عکس های هواپیما های جنگنده در اندازه واقعی روی آنها کلیک کنید.
  •     برای ذخیره کردن عکس های هواپیما های جنگنده در کامپیوتر خود کافیست روی عکس کلیک راست کنید و گزینه save image as را انتخاب کنید.

 

 

منبع : آلما دانلود

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>