October 22, 2014 / مهر ۳۰, ۱۳۹۳
خانه | عکس های ورزشی | عکسهای مراسم افتتاحیه المپیک ۲۰۱۲ با شرح اتفاقات

عکسهای مراسم افتتاحیه المپیک ۲۰۱۲ با شرح اتفاقات

olly 590x252 عکسهای مراسم افتتاحیه المپیک 2012 با شرح اتفاقات

عکسهای مراسم افتتاحیه المپیک ۲۰۱۲ لندن

تصاویر و عکسهای مراسم افتتاحیه المپیک ۲۰۱۲ لندن و شرح اتفاقات

دیشب ۶ مرداد ۱۳۹۱ مراسم افتتاحیه المپیک ۲۰۱۲ با عنوان بازی‌های المپیاد سی‌ام در شهر لندن کشور انگلستان با حضور ورزشکاران کشورهای مختلف از سرار دنیا و مشاهیر هنری و سیاسی انجام شد . در مراسم افتتاحیه المپیک ۲۰۱۲ لندن حرکتهای نمادین و جالب توجه بسیار زیادی اتفاق افتاد. افتتاحیه المپیک ۲۰۱۲ با نمایش نمادین از سرزمین سرسبز انگلستان شروع شد که با طراحی و نمایشنامه و گارگردانی جالب و جذابی ادامه پیدا کرد. در کل مراسم خبری از مشعل المپیک نبود و اجرا کننده ها به طرز مرموزی که کسی از اون خبر نداشت مشعل رو جلوی چشم همه وارد استادیوم کردند بدون اینکه کسی متوجه بشه اون رو در انتهای برنامه نشون همه مردم دادن ! البته براتون توضیح میدم .

خلاصه نمایش افتتاحیه المپیک ۲۰۱۲ :

در ابتدا عصر کشاورزی و آرامش و سکون بشر در انگلستان نمایش داده شد که با ورود مهندسین و شروع انقلاب صنعتی و ایجاد کارخانجات پایان یافت . بعد با نشان دادن دودکشهای کارخانه ها، کارگران فقیر با لباس های کهنه و مندرس شروع به کار کرده یکی از حلقه های المپیک ساختند و با بالا فرستادن این حلقه و حضور چهار حلقه دیگر از اطراف استادیوم، پنج حلقه المپیک به همدیگر پیوستند و شروع به آتشبازی کردند که شکوه خاصی به افتتاحیه المپیک ۲۰۱۲ بخشید. بعد از آن حلقه های المپیک به بالن های مخصوصی متصل گردیده با آسمان فرستاده شدند. بعد از آن یک کلیپ از جمیز باند ۰۰۷ و ملکه انگلیس الیزابت دوم نشان داده شد که در آن جمیز باند مامور آوردن ملکه با هلیکوپتر به استادیوم است و بعد از آن ملکه انگلستان و بازیگر فیلم جمیز باند با چتر نجات به داخل استادیوم می پرند بعد از پخش کیپ یک هلیکوپتر در بالای استادیو ظاهر گردید و دو نفر چتر باز از هلیکوپتر بیرون پریدند. البته ناگفته نماند که این دو نفر بدلکار بودند و گرنه پیرزن و چه به این کارها  (: که میتوان گفت یکی از کارهای عجیب و غریب مراسم افتتاحیه المپیک ۲۰۱۲ بود که البته جالب هم بود. بعد ملکه واقعی وارد استادیوم شد و مراسم افتتاحیه المپیک ۲۰۱۲ ادامه پیدا کرد. بعد ادامه افتتاحیه المپیک ۲۰۱۲ به کودکان و بهداشت کودکان اختصاص داده شد و داستانهای کودکانه اجرا شد داستانهایی مانند هری پاتر و غیره

در مراسم افتتاحیه المپیک ۲۰۱۲ لندن مستربین هم حضور داشت که داشت کارهای جذاب و خنده دارش کنست موسیقی کلاسیک افتتاحیه المپیک ۲۰۱۲ رو تحت قرار داد. بعد از اون هم با نمایش دادن یک خانواده انگلیسی ورود بشر به عصر دیجیتال رو نشون دادند که در آخر با حضور پدر وب یعنی خالق عبارت شبکه جهانی وب پروتکل www ی ابتدای آدرس وب  این هم تمام شد و نوبت رسید به رژه پرچمها و ورزشکارها که در اون رژه پرچم هر کشوری توسط یکی از قهرمانان اون کشور، نام کشور ها که توسط یک خانم و یک گل فلزی شبیه شیپور که اسم همون کشور و نام المپیک سی ام روی اون حک شده بود توسط یک کودک حمل میشد بعد از رژه تیم ها پرچمها به مکان پرچمها و گلهای فلزی به مرکز میدان در بین جایگاه ورزشکارها انتقال پیدا می کرد.

در افتتاحیه المپیک ۲۰۱۲ پرچم رفیع کشور عزیزمون هم حضور پیدا کرد و بعد از سخنرانی رئیس کمیته المپیک جهانی و ادای سوگند نماینده ورزشکاران شرکت کننده ملکه انگلیس رسما شروع مسابقات را اعلام کرد . پرچم المپیک به داخل استادیوم آورده شد و با حضور بوکسور مسلمان و محبوب جهان محمد علی کلی برافراخته شد، بعد از اون دیوید بکهام با یک قایق حمل کننده مشعل رو به نزدیکی استادیوم آورد و بعد آتش مشعل رو به ورزشکار دیگری انتقال داد و اون ورزشکار مشعل رو به داخل استادیوم آورد و آتش رو به هفت جوان منتخب انتقال داد. در طی کل مراسم افتتاحیه المپیک ۲۰۱۲ تا به این لحظه از مشعل بزرگ خبری نبود تا اینکه اون هفت جوان مشعل بدست به وسط میدان استادیوم رفتند.

در این لحظه بود که همه متوجه شدند گلهای فلزی شیپوری شکلی که از در بدو ورود تیم از هر کشوری به انگلستان تحویل ورزشکاران داده شده بود و توسط خود ورزشکاران به استادیوم اومده بود هر کدوم یک قسمت از اجزای مشعل بزرگ المپیک بوده و در نهایت از مجموع این گلهای فلزی شیپور مانند یک گل بزرگ ساخته شد و اون هفت جوان شروع به روشن کردن مشعل بزرگ المپیک سی ام یا همون گل برزگ در مراسم افتتاحیه المپیک ۲۰۱۲ لندن کردند. بعد گل بزرگ شروع کرد به جمع شدن و شبیه یک مشعل بزرگ شد. خوب انگلیسین دیگه !

و در آخر افتتاحیه المپیک ۲۰۱۲ لندن به پایان خودش رسید و از امروز ۷ مرداد ۱۳۹۱ مسابقات بطور رسمی شروع شد.

امیدوارم از دیدن عکسهای مراسم افتتاحیه المپیک ۲۰۱۲ لندن لذت ببرید.

 

منبع : آلما دانلود

یک نظر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>