October 23, 2014 / آبان ۱, ۱۳۹۳
خانه | عکاسی حرفه ای | تصاویر زیبای نشنال جغرافی از مناطق مختلف جهان

تصاویر زیبای نشنال جغرافی از مناطق مختلف جهان

14 2 590x252 تصاویر زیبای نشنال جغرافی از مناطق مختلف جهان

تصاویر زیبای نشنال جغرافی از مناطق مختلف جهان

تصاویر زیبای نشنال جغرافی از مناطق مختلف جهان

انجمن جغرافیای ملی ” The National Geographic Society  با تلفظ عامیانه نشنال جغرافی  ، با تلفظ صحیح              نشنال ژئو گرافیک نام سازمانی غیردولتی است که در سال ۱۸۸۸میلادی در ایالات متحده آمریکا تاسیس شد. هم‌اکنون انجمن جغرافیای ملی از بزرگ‌ترین سازمان‌های غیردولتی مردم‌نهاد در جهان است که هدفش را بر معرفی و حفاظت از آثار طبیعی، باستان‌شناسی، زیست‌شناسی و علوم جغرافیایی بنا کرده است.

بنیاد نشنال جئوگرافیک در ۲۷ ژوئن سال ۱۸۸۸ یعنی تیرماه ۱۲۶۷ شمسی توسط ۳۳ دانشمند و جهانگرد که علاقه‌مند به تشکیل انجمنی برای افزایش و توسعه علم جغرافیا بودند، در واشنگتن دی‌سی تأسیس شد .

یکی از موسسان این بنیاد “الکساندر گراهام بل” مخترع تلفن بود که پس از هابارد گرین گاردینر ریاست این موسسه را به عهده گرفت. ایده استفاده از عکس در کنار مقالات که از عوامل اصلی محبوبیت این مجله به شمار می‌رود را “بل” ارائه داد.

آقای جان ام.فاهی “John M. Fahey” رئیس نشنال جئوگرافیک درباره هدف نشنال می‌گوید: “هدف ما تشویق مردم برای علاقه‌مند کردن آنان جهت توجه و مواظبت از سیاره‌شان است.”

  • برای دریافت تصاویر نشنال جغرافی در اندازه واقعی روی آنها کلیک کنید.

 

 

منبع : آلما دانلود

۴ نظر

  1. واقعا عالیه ممنونم بهتر از این نمیشه دست همتون درد نکنه

  2. سلام
    شما میدانید برای شرکت در مسابقه عکس نشنال جغرافیک چه کار باید کرد؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>