October 22, 2014 / مهر ۳۰, ۱۳۹۳
خانه | عکس های پس زمینه | تصاویر بک گراند ویندوز

تصاویر بک گراند ویندوز

261 590x252 تصاویر بک گراند ویندوز

تصاویر بک گراند ویندوز

 

تصاویر بک گراند ویندوز

والپیپر های ویندوز در اندازه ۱۹۲۰×۱۲۰۰ برای دسکتاپ کامپیوتر که این تصاویر حاوی لوگوی ویندوز بدون متن و نوع آن هستند و برای تمامی ویندوزها میتوان استفاده نمود.

عکسهای پس زمینه کامپیوتر در اندازه  استاندارد دسکتاپ می باشند. عکسهای پس زمینه کامپیوتر باید به نحوی انتخاب گردند که با سایز و اندازه مانیتور همخوانی داشته باشند. برای عکسهای پس زمینه کامپیوتر علاوه بر همخوانی سایز و اندازه باید از لحاظ رزولوشن و کیفیت نیز قابل قبول باشد و از عکسهای با کیفیت بالا استفاده شود. مورد دیگری که در این باره باید دقت نمود نوع تصویر و یا عکسی است که در عکسهای پس زمینه کامپیوتر استفاده میشود زیرا تصاویر میتوانند باعث تغییر در روحیات افراد بیننده گردند . برای مثال یک عکس زیبا از یک دریا با رنگ آبی ایجاد آرامش میکند زیرا آبی رنگی سرد محسوب می شود این در حالی است که تصویر یک آتشفشان خروشان با رنگهای قرمز، زرد و نارنجی حالتی پر انرژی در بیننده بوجود می آورند زیرا رنگهای قرمز، زرد و نارنجی رنگهایی گرم هستند. پس باید در انتخاب عکسهای پس زمینه کامپیوتر دقت کرد .

برای دیدن تصاویر بک گراند ویندوز در اندازه واقعی روی آنها کلیک کنید.

 

 

منبع : آلما دانلود

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>